لیست نرم افزارهای مورد تایید دارایی اینجاست

نرم افزارهای مورد تایید دارایی

امروزه استفاده از نرم افزارهای مورد تایید دارایی برای ثبت امور حسابداری در هر کسب‌وکار به یک الزام و ضرورت تبدیل شده است. پس بهتر است با لیست نرم افزارهای مورد تایید دارایی آشنا شوید و بدانید دقیقاً چه کاری برای حسابدارها انجام می‌دهند. این نرم‌افزارها با در اختیار قرار دادن امکانات موردنیاز یک حسابدار، او را تا حد بسیار زیادی از دفاتر کاغذی بی‌نیاز می‌کنند. البته دقت کنید درصورت استفاده از نرم‌افزاری به‌جز نرم افزارهای مورد تایید دارایی ممکن است اسناد و مدارک شما از سوی اداره مالیات تأیید نشوند و با مشکل مواجه شوید.

نرم افزار حسابداری چیست؟

نرم‌افزار حسابداری یک راه‌کار سیستمی است و براساس مفاهیم مختلف حسابداری طراحی شده و به‌عنوان یک دستیار مالی در اختیار حسابداران و مدیران مالی قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار، اطلاعات مالی را دریافت و پردازش می‌کند تا گزارش‌های مالی مورد نیاز را ارائه دهد. از ماژول‌های مختلفی مانند حقوق و دستمزد، حساب‌های دریافتنی، حساب‌های پرداختی و… تشکیل شده است. با استفاده از نرم افزارهای مورد تایید دارایی، دیگر نیازی به ثبت حساب‌ها به روش سنتی و دستی نیست که همین مسئله باعث شد لیست نرم افزارهای مورد تایید دارایی را بررسی کنیم.

لیست نرم افزارهای حسابداری مورد تایید دارایی برحسب ساختار و ویژگی‌های کسب‌وکارهای مختلف و نیازهای آنها را برای شما تهیه کرده ایم. ثبت و بایگانی اطلاعات، پردازش داده‌ها، گزارش‌گیری و سیستماتیک کردن فرآیندهای مالی از کارکردهای اصلی انواع نرم افزارهای مورد تایید دارایی است. با استفاده از این ابزارها، داده‌ها و اطلاعات را دریافت و پس از پردازش، خروجی لازم را در قالب‌های مختلف در اختیار ذی‌نفعان قرار می‌دهند. با دقت در انتخاب نرم‌افزار حسابداری مناسب، می‌توانید مدیریت مالی کسب و کار خود را بهبود بخشید.

نرم افزارهای مورد تایید دارایی

نرم افزارهای مورد تایید دارایی به چه معناست؟

نرم‌افزارهای مورد تایید دارایی، طبق استانداردهای حسابداری و قوانین مرتبط، اطلاعات مالی و دارایی‌ها را به‌صورت دقیق و معتبر ثبت و مدیریت می‌کنند. این نرم‌افزارها دارای بانک اطلاعاتی قابل اعتماد، قابلیت محاسبه خودکار مالیات و ثبت اطلاعات در سیستم مالیات بر ارزش افزوده هستند. البته نرم‌افزارهای حسابداری متعددی هم طراحی شده اند که در مقالات قبلی بهترین نرم‌افزارهای حسابداری شرکتی را معرفی کردیم.

لیست نرم افزارهای حسابداری مورد تایید دارایی

به‌عبارت ساده‌تر، نرم‌افزارهای حسابداری دارای تمامی کارهای تخصصی حسابداری هستند و به حسابداران امکان مدیریت دقیق دفاتر مالی را با دقت بالا می‌دهند. این نرم‌افزارها از دفاتر کاغذی بی‌نیاز هستند و در تسریع فرآیند حسابداری، دقت محاسبات و کاهش خطاهای انسانی نقش مهمی دارند. نرم افزارهای مورد تایید دارایی دارای یک بانک اطلاعاتی با قابلیت محاسبه خودکار مالیات و ثبت اطلاعات در سامانه مالیات ارزش‌افزوده هستند و خروجی‌ آنها هم منطبق بر استانداردهای اداره دارایی و مالیات است. در ادامه مقاله نرم افزارهای مورد تایید دارایی را به شما معرفی می‌کنیم:

نرم‌افزار حسابداری دشت

از نرم افزارهای مورد تایید دارایی می‌توان به نرم‌افزار دشت برای حسابداری و مدیریت فروشگاه‌‌ها اشاره کرد. این نرم‌افزار روی کامپیوترهای ویندوز قابل‌اجرا است. امکانات پیشرفته‌ با کاربری ساده برای افزایش سرعت عملیات، کاهش خطاهای انسانی و محاسبه دقیق سود و زیان فروشگاه دارد. در سه سطح پایه، استاندارد و پیشرفته در نسخه‌های عمومی و تخصصی تهیه شده است.

نرم‌افزار حسابداری سپیدار

سپیدار یک نرم‌افزار حسابداری شرکتی براساس نوع فعالیت شرکت‌ها، بسته‌های سفارش‌گیری و پخش، بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری، دارایی ثابت، مشتریان و فروش، دریافت و پرداخت، انبار، حقوق و دستمزد، تولید، تردد و سفارشات خارجی است.

نرم‌افزار حسابداری راهکاران

نرم‌افزار راهکاران همکاران سیستم مناسب شرکت‌های بزرگ است. راهکاران یک ERP متناسب با تعاریف روز با پوشش وجوه مختلف کسب‌وکار و ارائه اطلاعات درست و به‌موقع، مدیران را در تصمیم‌گیری برای افزایش بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری یاری می‌کند.

به‌طور خلاصه نرم‌افزارهای دیگر مثل نرم‌افزار حسابداری محک، فرداد، پیوست و تدبیر نیز جزو لیست نرم‌افزارهای حسابداری مورد تایید دارایی هستند.

لیست نرم افزارهای مورد تایید دارایی

نرم افزارهای مورد تایید دارایی، حلال مشکلات قانونی

با انتخاب و تهیه نرم افزارهای مورد تایید دارایی مشکل‌های قانونی در کسب‌وکارتان را حذف کنید. این نرم‌افزارها به شما کمک می‌کنند تا به راحتی گزارشات مختلف را به اداره دارایی ارائه دهید. همچنین، افرادی که در دارایی وظیفه بررسی گزارش‌های کسب‌وکار شما را دارند بادقت و سرعت بیشتری کارهای مربوطه را انجام می‌دهند. بهتر است لیست نرم افزارهای مورد تایید دارایی را بررسی کنید و با توجه به نیازهای کسب‌وکار خود یک نرم‌افزار را انتخاب کنید. همچنین، امکانات پشتیبانی و رعایت اصول و خدمات حسابداری نیز در انتخاب نرم‌افزار بسیار مهم است. کارشناسان سیپا درمورد انتخاب نرم‌افزار حسابداری مناسب شما را همراهی می‌کنند.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دسته‌بندی
مقالات مرتبط
انتخاب نرم‌ افزار حسابداری شرکتی برای سازمان‌ها امری بسیار حیاتی است. نرم افزار حسابداری شرکتی از ابتدا، یکی از ملزومات مدیریتی برای سازمان‌ها و شرکت‌هاست. باید از بهترین نرم افزارهای حسابداری شرکتی کارآمد و مناسب برای کسب‌وکار بهره‌گرفت.
اگر به‌دنبال ایجاد تراز آزمایشی در اکسل هستید، دارید مقاله درست و مناسبی را می‌خوانید. در دنیای حسابداری، اغلب ترازهای آزمایشی را برای به‌دست آوردن یک بیانیه قانونی از وضعیت مالی شرکت ایجاد می‌کنیم و اگر این کار را در اکسل انجام دهیم آسان‌تر هم خواهد شد.
با پیشرفت فناوری اطلاعات و در راستای دولت الکترونیک، سازمان امور مالیاتی کشور، با راه‌اندازی سامانه payments.tax.gov.ir  پرداخت مالیات در سامانه مودیان را برای متقاضیان آسان کرده است.
انتخاب نرم‌ افزار حسابداری شرکتی برای سازمان‌ها امری بسیار حیاتی است. نرم افزار حسابداری شرکتی از ابتدا، یکی از ملزومات مدیریتی برای سازمان‌ها و شرکت‌هاست. باید از بهترین نرم افزارهای حسابداری شرکتی کارآمد و مناسب برای کسب‌وکار بهره‌گرفت.
اگر به‌دنبال ایجاد تراز آزمایشی در اکسل هستید، دارید مقاله درست و مناسبی را می‌خوانید. در دنیای حسابداری، اغلب ترازهای آزمایشی را برای به‌دست آوردن یک بیانیه قانونی از وضعیت مالی شرکت ایجاد می‌کنیم و اگر این کار را در اکسل انجام دهیم آسان‌تر هم خواهد شد.

برای دیدن مقالات بیشتر کلیک کنید